Krzysztof Węgierski

Właściciel firmy

posiada ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji kompleksowych usług parkieciarskich. Prowadzi jednoosobową firmę i zlecone usługi wykonuje osobiście, co jest gwarancją terminowej i solidnie wykonanej pracy. W tym czasie zrealizował ponad 2000 usług na rzecz klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz instytucji publicznych. Przełożyło się to także na zdobycie przez firmę silnej pozycji rynkowej popartej rozpoznawalną marką.

Parkieciarstwo - Krzysztof Węgierski Parkieciarstwo - Krzysztof Węgierski Parkieciarstwo - Krzysztof Węgierski Parkieciarstwo - Krzysztof Węgierski Parkieciarstwo - Krzysztof Węgierski Parkieciarstwo - Krzysztof Węgierski
 
 

O firmie

„Parkieciarstwo” Krzysztof Węgierski jest jednoosobową firmą. Zlecone usługi wykonuję osobiście, co jest gwarancją terminowej i solidnie wykonanej pracy. Działam na rynku lokalnym od 1989 roku. Główny obszar mojej działalności dotyczy realizacji kompleksowych usług parkieciarskich takich jak układanie parkietu, układanie podłóg, szpachlowanie parkietu i desek, przekładanie parkietu, szlifowanie podłóg (cyklinowanie) oraz lakierowanie podłóg.

Jestem jedną z pierwszych osób wykonujących usługi parkieciarskie w województwie łódzkim.

Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji kompleksowych usług parkieciarskich. W tym czasie zrealizowałem ponad 2000 usług na rzecz klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz instytucji publicznych.